Unia Art Residence to nie tylko mieszkanie, to styl życia

Prywatna strefa SPA

Mieszkańcy apartamentowca będą mogli po długim dniu wypocząć w strefie relaksacyjno-sportowej mieszczącej się na parterze. Unia Art Residence to jedyna inwestycja mieszkaniowa w Lublinie z basenem. W kompleksie rekreacyjnym znajdzie się też sauna, jacuzzi oraz siłownia. Tę część budynku zaprojektowano ze szczególną starannością, umiejętnie łącząc elementy kamienne z drewnem, tak by w efekcie uzyskać luksusowe wnętrze wypoczynkowe.

Room service

Usługa room service, dedykowana mieszkańcom Unia Art Residence, ma na celu zapewnienie najwyższego komfortu życia w apartamentowcu. Będą mogli Państwo zamówić śniadanie, lunch lub dowolną pozycję z menu restauracyjnego poprzez interkom do swojego mieszkania. Karta dań będzie aktualizowana co kwartał.

Clean service

Utrzymanie apartamentu w czystości stanie się proste, gdy w każdej chwili można zlecić jego sprzątanie. Usługa dostępna będzie 7 dni w tygodniu.

Windy wysokiej klasy

Budynek zostanie wyposażony w dwie cichobieżne, panoramiczne windy, którymi w bardzo szybkim tempie, z prędkością 2m/s, będzie można dotrzeć na piętra, a także do kondygnacji podziemnych.

Recepcja

Całodobowa recepcja będzie do dyspozycji mieszkańców. Wszyscy goście będą anonsowani, a zarządzanie kluczami i przesyłkami ewidencjonowane. Nikt nieproszony nie będzie miał dostępu do Państwa apartamentów.

Nowoczesny system monitoringu

W trosce o Państwa bezpieczeństwo budynek wyposażony zostanie w rozbudowany monitoring, który obejmie  wejścia do budynku, windy, korytarze, klatki schodowe, siłownię, kondygnacje podziemne oraz teren przed budynkiem.

Lokale usługowe na parterze

Mieszkańcy będą mieli ułatwiony dostęp do usług znajdujących się na parterze. Lokale w Unia Art Residence te to idealne miejsce na restaurację, kawiarnię czy studio urody.

Pomieszczenie na wózki i rowery

Mając na uwadze wygodę mieszkańców wyposażymy budynek w pomieszczenie zamykane na klucz, w którym będzie można bezpiecznie zostawić wózek lub rower.

Stacja ładowania pojazdów

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo cenią Państwo swój czas. Już teraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłym mieszkańcom planujemy zatem innowacyjne rozwiązanie - w garażu podziemnym zostanie wydzielone specjalne miejsce, w którym posiadacze aut z napędem elektrycznym na miejscu „zatankują” swoje pojazdy.