Magia Lublina

Lokalizacja pod budowę Unii Art Residence została wybrana z myślą o osobach kochających wielkomiejski styl i tętniącą życiem, przyjazną atmosferę Centrum.

Usytuowanie budynku przy Al. Racławickich 10 daje szybki dostęp do całego bogactwa miasta – prestiżowych instytucji kulturalnych, uczelni, centrów handlowych, restauracji, kawiarni czy klubów. Położenie w niedalekiej odległości od większości banków i urzędów w mieście, umożliwi szybkie załatwianie spraw formalnych. Sąsiedztwo nowoczesnego obiektu, jakim jest Lubelskie Centrum Konferencyjne, zapewnia łatwy dostęp do strefy biznesu. W odległości 10 minut samochodem znajduje się obwodnica Lublina, w 20 minut można dojechać na lotnisko. W pobliżu budynku znajduje się przystanek z licznymi liniami autobusowymi oferującymi wygodny dojazd komunikacją miejską do wszystkich części miasta.

Z okien apartamentowca rozpościera się widok na zieloną enklawę, jaką jest Ogród Saski, a także na nowoczesny gmach Centrum Spotkania Kultur, gdzie odbywają się modne wystawy, koncerty, spektakle. Coraz częściej ważne wydarzenia kulturalne dzieją się także na Placu Teatralnym, który bez wątpienia staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc na mapie Lublina. Stąd już tylko krok do Filharmonii Lubelskiej i Teatru Muzycznego, będącego przede wszystkim renomowana sceną operetkowo-operową. Pieszo, w ciągu niespełna 15 minut, można dotrzeć do najpiękniejszego zakątka Lublina, jakim jest Stare Miasto. Mnóstwo tu bowiem wielowiekowych zabytków, urokliwych zaułków, restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz modnych lokali. Miłośnicy zakupów mogą natomiast wybrać się do znajdującego się w niedalekiej odległości od Al. Racławickich – Centrum Handlowego Lublin Plaza. Po zażyciu uroków miejskiego życia wystarczy przejść na drugą stronę Al. Racławickich, by odetchnąć podczas wyciszającego spaceru w przyjaznym otoczeniu zieleni Ogrodu Saskiego. Dla osób preferujących bardziej aktywny styl życia świetną propozycją będzie jogging, park to przecież wymarzone miejsce dla biegaczy. Także rodziny z dziećmi znajdą tutaj coś dla siebie, bowiem to właśnie w Ogrodzie Saskim znajdują się nowoczesne i niezwykle atrakcyjne dla najmłodszych place zabaw.