Aktualności

Postęp prac - wrzesień

03.10.2018

Budynek Unii już wyłonił się na dobre z ziemi i wzniósł wysoko ponad ogrodzenie. Aktualnie mamy już ukończony strop nad 3 piętrem i wykonane piony 4 piętra. Rozpoczęliśmy już instalacje sanitarne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Apartament z widokiem na panoramę Lublina? To ostatni moment na rezerwację!

17.07.2018

W ofercie sprzedaży Unii Art Residence pozostały ostatnie mieszkania od strony wschodniej. Klienci, którym zależy na wyjątkowym widoku na miasto mają do wyboru mieszkania o pow. 55 lub 90 mkw

Najwyżej położone mieszkanie z widokiem na miasto (M162), znajduje się na 10 piętrze, ma pow. 55mkw i składa się z dwóch wygodnych pokoi. Salon połączony w kuchnią zachęca do wspólnego spędzania czasu przy przygotowywaniu posiłków. Panoramiczne okna zapewniają widok zapierający dech w piersiach. Niewiele niżej, bo na 9 piętrze pozostały jeszcze dwa 90-metrowe narożne apartamenty o bliźniaczym układzie, jedno od strony południowo-wschodniej, drugie od strony północno-wschodniej. Niewątpliwym atutem jest duża loggia, położona wzdłuż dwóch sypialni oraz salonu. Wszystkie pomieszczenia, oprócz łazienki, posiadają efektowne panoramiczne okna.

Plany mieszkań dostępne są w zakładce Szukaj apartamentu

Rezerwacji należy dokonywać pod numerem tel. 502 198 198

Postęp prac - czerwiec

21.06.2018

Ukończona została już konstrukcja żelbetowa podziemia i rozpoczęły się prace na poziomie 0. Wykonywane są piony (słupy oraz ściany), mamy też już gotową nieckę basenu. Zakończone są też prace przy zjeździe z ul. Radziszewskiego do kondygnacji podziemnych. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Postęp prac - czerwiec

21.06.2018

Ukończona została już konstrukcja żelbetowa podziemia i rozpoczęły się prace na poziomie 0. Wykonywane są piony (słupy oraz ściany), mamy też już gotową nieckę basenu. Zakończone są też prace przy zjeździe z ul. Radziszewskiego do kondygnacji podziemnych. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Media o nas: Inwestycja, która zmieni oblicze miasta na lepsze

23.04.2018
"Śródmiejskie rejony Ogrodu Saskiego już zyskały wizualnie za sprawą Urzędu Marszałkowskiego i Centrum Spotkania Kultur. Teraz, tuż obok tych inwestycji, powstaje nowoczesny apartamentowiec, który ma zachwycać nie tylko swoją bryłą, ale przede wszystkim luksusowym zapleczem dostępnym dla lokatorów." — JS

Jest nam niezmiernie miło, że portal F5 zaliczył naszą inwestycję do jednej z pięciu, które zmienią oblicze Lublina na lepsze. Tym bardziej, pojawiliśmy się na tej liście, jako jedyna inwestycja mieszkalno-usługowa. Popieramy!

Przeczytaj cały artykuł

Postęp prac

28.02.2018

Choć na powierzchni może niewiele jeszcze widać, gwarantujemy, że na poziomie wykopu wiele się dzieje!

Właśnie kończymy proces betonowania płyty fundamentowej. Sukcesywnie wykonywane są ściany i słupy kondygnacji -4. Wykonana została już instalacja podposadzkowa oraz odgromowa w płycie fundamentowej. Widoczne rozparcie ściany szczelinowej (rury) będzie usuwane wraz z postępem prac tj. wykonywaniem kolejnych stropów kondygnacji podziemnych.

Zakończenie wykopu!

23.01.2018

Chociaż zima rozgościła się w Lublinie na dobre, my nie zwalniamy tempa.

Wszystkie prace idą zgodnie z planem. Stoją już ściany szczelinowe, ku końcowi zmierza też etap wykopu. Rozpoczęliśmy właśnie podbudowę i zbrojenie płyty fundamentowej. Zobaczcie sami, jak teraz wygląda plac budowy.

Życzenia świąteczne

13.12.2017

Media o nas: Elganckie apartamenty i kawalerki na wynajem

02.11.2017
"Deweloperzy realizują kolejne projekty w centrum Lublina. W ofercie są zarówno eleganckie apartamenty, jak i kawalerki na wynajem. Taka nieruchomość pozwala zarobić więcej niż bankowa lokata.
Według analityków firmy Home Broker, przeciętna rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem w dużym mieście wynosi ok. 5 proc. W Lublinie wskaźnik ten utrzymuje się na poziomie krajowej średniej. Niewiele poniżej Gdańska i Warszawy."
— Jacek Szydłowski

Przeczytaj cały artykuł

Apartamenty idealne do prowadzenia biznesu lub zamieszkania!

05.10.2017

Unia Art Residence oferuje apartamenty, w których przedsiębiorcy mogą prowadzić działalność gospodarczą i odzyskać całkowity zwrot podatku VAT! Sprawdź które lokale będą odpowiednie dla Twojego biznesu!

Wszystkie lokale znajdujące się na piętrach od 1. do 5. mają charakter użytkowy. Można je zakupić z myślą o firmie, a przy okazji uzyskać szereg korzyści, tj.:

  • zwrot 23% VAT od ceny brutto apartamentu
  • zaliczenie do kosztów uzyskania przychodów m.in. wydatków na czynsz, prąd czy Internet
  • działalność w doskonałej lokalizacji, w centrum życia biznesowego miasta
  • ulokowanie firmy w prestiżowym obiekcie z wyjątkowo zaaranżowaną przestrzenią wspólną (basen, siłownia, jacuzzi, sauna)
  • możliwość korzystania z udogodnień, jakie oferuje budynek (clean service, room service, recepcja)

Wszystkie lokale przystosowane zostały także do zamieszkania. Są to 1-,2- oraz 3-pokojowe apartamenty o pow. od 38 do 74 mkw.

Sprawdź dostępne lokale

Więcej informacji oraz rezerwacja lokali: 502 198 198

Budowa ruszyła

24.08.2017

Zgodnie z planem rozpoczęliśmy budowę Unii Art Residence.

Podczas pierwszego etapu prac wykonana zostanie ściana szczelinowa, czyli system konstrukcyjny charakteryzujący się małą uciążliwością robót dla otoczenia poprzez niski poziom hałasu oraz brak wstrząsów. Zdjęcia z postępu prac będą regularnie prezentowane w naszej Galerii. Zachęcamy też do polubienia naszego funfage`a na Facebooku.

Unia Art Residence na Facebook

W ofercie ostatnie mieszkanie z tarasem

14.08.2017

To już ostatni szansa na zakup mieszkania z 46-metrowym tarasem z widokiem na Ogród Saski.

Proponowany lokal znajduje się na siódmym piętrze, ma 87 mkw. powierzchni, obejmuje jasny obszerny salon, aneks kuchenny, dwie ustawne sypialnie oraz łazienkę. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają przestrzeń i marzą o prywatnej strefie pod gwiazdami w centrum miasta.

Rzut mieszkania

Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie: 502 198 198

Ostatnie dwa penthousy w sprzedaży

20.07.2017

Jeżeli chcesz zamieszkać na ostatnim 14-piętrze piętrze renomowanego budynku Unia Art Residence to ostatni moment. W sprzedaży zostały tylko dwa penthausy.

Są to przestronne 125-metrowe apartamenty oferujące niesamowite widoki na zachodnią część Lublina. Jasny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym oraz dwie ustawne sypialnie stwarzają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Wszystkie pomieszczenia połączone są z 43-metrową loggią. Śniadanie z widokiem na miasto – tutaj jest to możliwe!